Duben 2013

4.4.2OI3

4. dubna 2013 v 14:00 | Kerli |  Something.
Ahoj! Dneska mi přišel Ladybox za měsíc březen, tak jsem se s vámi chtěla podělit o to, co mi přišlo :)

2.4.2OI3

2. dubna 2013 v 23:39 | Kerli |  Diary.
Ahoj.
Po dlouhý době se zase ozývám.
Poslední dobou je dost věcí hodně..na hovno.
Všechno se mi kazí, totlně všechno. Připadá mi, že jsem jako na lodi. Jednou jsem na suchu a přijde mi, že to nejhorší mám za sebou, jenže vzápětí se na mě nahrne vlna problémů a není kam utéct. Posledních pár měsíců přemýšlím nad tím, že zase navštívím psycholožku..vlastně, proč ne, už tam chodí skoro celá rodina.)

Se školou kupodivu ani tak problém nemám, jen jsem líná a chybí mi pr sešitů dopsat, ale to se dá v klidu zvládnout. Přes víkend to stihnu.
Pořád mě divně štípe v dutinách a mám dojem, že bych mohla vybrečet rybníček, kdyby to šlo. Jenže to nejde, nešlo by přestat.
Alespoň tahle fotka mi dneska trochu zlepšila náladu :)
Dvojčata jsou..přijdou mi, že..jakoby se ani nikdy nezměnila. A Geo! Šíleně mu to sluší, nemůžu se na něj vynadívat, je to sekáč.

Skvělá písnička, nutí mě zapomínat na problémy, mám díky ní představu, že je všechno v pořádku a taky to tak zůstane. No, bohužel ne.
Lana. Poslední dobou můj vzor, zbožňuju jí čímdál víc. A šíleně mě štve, že ten konzert v Praze je tak hloupě udělaný, že je to jen asi pro 200 lidí a bylo to tak brzo vyprodaný. Její písničky jsou prostě jako z jinýho světa, miluju jí.
No, to by bylo nejspíš pro dnešek všechno, kdyžtak ještě něco dopíšu..:)