Květen 2013

Part of your world.

19. května 2013 v 23:32 | Kerli |  Something.

Stáhla jsem si skvělou aplikaci do iPadu. Je to karaoke, nahráváte přes sluchátka a můžete zpívat duety s lidma po celém světě. Jsem z toho hrozně nadšená, dneska jsem u toho seděla asi 6 hodin a nemůžu skoro mluvit, jak jsem se vyzpívala. :D
Tenhle odkaz je písnička z pohádky Malá mořská víla, kteoru všichni moc dobře znáte :) Přezpívala jsem ji asi 30x než jsem s tim byla aspoň trochu spokojená :D A stejně nejsem! Takže to přezpívám zítra znova. :D
Písnička krásně sedí na tenhle blog. Arielka forever!

btw. Písnička je nazpívaná pro Šantelku.Miluju te!


third.

19. května 2013 v 11:52 | Kerli |  Freak.

Taková ta nejaktuálnější.

I9.5.2OI3

19. května 2013 v 11:31 | Kerli |  Diary.

Tak zase píšu po nějaký době. Nebudu se vymlouvat na čas. Prostě nebylo co psát a jsem líná.
Nic se nezměnilo, kromě jedný věci - všechno ale uplně všechno jde totálně do hajzlu. Přijdu si, že někomu sloužím jako ždímačka na city. Divím se po tom všem ještě nejsem zavřená na psychiatrii, protože takových nervů, co jsem využila, už není vážně zdravý.
Nejhorší. Absolutně nejhorší rok mýho života. A to je teprve začátek. A jediný, co se dozvídám jsou lži. Všude jen samý lži, hlavně od lidí, od kterých bych to ani zdaleka nečekala.. Možná jsem v nějakých věcech svině, ale sakra. Když už mi na někom záleží, tak se snažím chovat fér, i když je to na hovno pro obě strany. Už nevím, co mám dělat. Absolutně. Chce se mi jen umřít, na všechny se vykašlat.
Otázka, kterou si kladu poslední dobou úplně pořád. Jsem vážně tak špatný člověk, že si zasloužím všechny tyhle špatné věci? Nikdy jsem se necítila hůř. Nikdy jsem nebyla tolik emočně vyšťavená. Začínám cítit, jak se mi pomalu otupují smysly. Přijdu si jako Elena v TVD haha, jako bych vypínala svoji lidskost kvůli veškerý tý bolesti, která je kolem mě. A co ze mě zůstane? Jen další mrcha do tuctu.

Už nevím vůbec nic. Nevím, co byla pravda a co lži. Nevím bohužel ještě hodně věcí, které jsou přede mnou skrývány. A je mi z toho smutně, zle, uboze. Nejhorší je na tom ta bezradnost. Není nic, co by se s tím dalo dělat, vyčerpala jsem veškeré svoje možnosti.

Maybe. Možná bude vážně nejlepší zamknout svoje city před vším a před všema. Myslím, že jsem doteď byla až moc milosrdná a ochotná odpouštět.

You made me like this. I am the bitch, you deserve.