Srpen 2013

I3.8.2OI3

12. srpna 2013 v 23:27 | Kerli |  Diary.
chtěla jsem napsat článek už několik dní zpátky, ale jednoduše - lenost je svině. :D
Ono v podstatě nebylo o čem psát. Popravdě není o čem psát ani teď, ale příčí se mi nechávat blog 'tak dlouho' stát. :D


Zítra jedu do prahy na dýl jak jednu noc, heh. Díkybohu tam ale budu i s mamkou a ségrou. I tak se tam ale asi unudím k smrti, nesmím si zapomenout doma notes :O Aby mě zachránily aspoň ty filmy, jelikoz už nějaký ten rok mi nefachá televize, odešlo mi zničeho nic DVDčko a rovnou i přenosný přehrávač :D Já to říkám pořád, že mě elektronika nenávidí.

Konečně jdu letos na Prague Pride, chtěla jsem už na tutovku jít loni, ale nějak..nakonec nebylo s kým i když tam bylo dost lidí co znám i kamarádů :D Letos konečně už opravdu chci jít a..konečně mám i s kým, teď mi během týdne přijede miláček. Takže nic lepšího si přát ani nemůžu. :)

Mám našetřeno pár drobných, takže si půjdu koupit rovnou zítra barvu. Půjdu kompletně na černo. Věřím tomu, že toho litovat budu, dřív nebo později. :D Ale já už jsem už i emočně vyčerpaná z veškerýho dobarvování, shánění barev a podobných pičičin. Navíc nemůžu nosit nějaký kousky oblečení, protože prostě..jsem až moc barevná! :D Nemůžu pořádně ladit barvy a štve mě to :D Prej s mojí dvoubarevnou hlavou a střihem vypadám už tak jako když jsem přijela z Moskvy a můžu si jít rovnou stoupnout k silnici. :D (Komentář od mamky, babky a dvou známých - nepochopila jsem ho :D) Měla jsem na sobě šedý tílko a kraťasy, vlasy v culíku a bez makeupu. :D Prej se moje ukrajinský geny nezapřou. DÍKYYYY TYVOLE :D (zase jsem nepochopila proč)

No, nevermind, jedeme dál :D


Už je venku audio od Lady G k songu Applause. Nemůžu si pomoct, je to dokonalý, láska na první poslechnutí. Utvrdilo mě to ještě víc v tom, jak moc to album chci, až vyjde. Btw, videoklip bude k songu určitě dokonale EPIC. Královna je zpátky, mám v krvi adrenalin, být nadšená je slabý slovo. Já tu ženskou prostě miluju.


Neříkejte, že není dokonalá. A těším se na Aura/Burqa ve finální verzi. Navíc album vychází v den mých narozenin, to je prostě..KUPTE MI HO NĚKDO, PROSIM PROSIM PROSIM!!!!! :D

Okay, klidnim se už zase. :D

Už budu končit, jsem vyřízená. :D

tak čau čau))))