DIY Eyeball Bow (~°~)

11. května 2014 v 17:54 | Kerli |  Something.

Vím, jsem jak šílená O____O.
..ale jsem tady s dalším DIY!
Dlouho jsem tohle chtěla udělat a, no konečně jsem se k tomu odhodlala!
Have fun.


Co potřebujeme?
- FIMO (bílá, červená, černá + libovolná barva na barvu duhovky)
- lepidlo
- modelovátka (na uhlazení)
- mašli v libovolné barvě
1. Z bílého FIMA si uděláme kuličku a na podložce z ní vymodelujeme tvar bulvy, z druhé strany musí být bulva placatá.2. Z FIMA, které jsme si vybrali na barvu duhovky, vymodelujeme menší placku a připlácneme ji doprostřed bulvy, kterou následně obtočíme tenkým černým FIMEM.


3. A pak znova vymodelujeme placku z černé, ale tentokrát menší než tu, kterou jsme modelovali na duhovku.4. Z červeného FIMA uděláme tenký váleček, ze kterého budeme odřezávat kousky a modelovat je na bulvě jako žíly. Upravíme a přidáme detaily, a když jsme se vším spokojeni, můžeme dát do trouby. FIMO peču na 130°C po dobu 20 minut.5. Cca po 20ti minutách vyndám FIMO z trouby a nechám zchladnout. Když chci chladnutí urychlit, dám upečené FIMO do skleničky se studenou vodou. Nemusíte se bát, FIMO vám nepopraská, ale při počátečním modelování si musíte dát pozor, jestli je FIMO měkké a nikde se netrhá.
Když bulva vychladne, pomocí lepidla ji přilepíme na naši připravenou mašličku a...je hotovo! Hlavně se dobře ujistit, že vše všude dobře drží. :)Have fun!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama